Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
02 NİSAN Pazar 00:18

Avukat Arabacı’dan Memioğlu hakkındaki paylaşımlara tepki…

Evinde ölü olarak bulunan Gizem Memioğlu hakkında sosyal medya paylaşımlarına tepki gösteren ailenin avukatı Mustafa Arabacı: “Şüpheli değerlendirilmesine sebep günlük kullandığı ilaçların sehpa üzerinde olması... ‘Cinayet’ gibi ağır ithamlarda bulunanlar asla iyi niyetli değiller. Ailenin avukatı olarak konunun başka mecralara saptırılmamasını rica ediyorum” dedi.

Politika
Giriş Tarihi : 07-01-2023 11:21
Avukat Arabacı’dan Memioğlu hakkındaki paylaşımlara tepki…

“İyi niyetli değiller”

  • Evinde ölü olarak bulunan Gizem Memioğlu hakkında sosyal medya paylaşımlarına tepki gösteren ailenin avukatı Mustafa Arabacı: “Şüpheli değerlendirilmesine sebep günlük kullandığı ilaçların sehpa üzerinde olması... ‘Cinayet’ gibi ağır ithamlarda bulunanlar asla iyi niyetli değiller. Ailenin avukatı olarak konunun başka mecralara saptırılmamasını rica ediyorum” dedi.

 

MHP Taşköprü eski Kadın Kolları Başkanı Gizem Memioğlu’nun evinde ölü olarak bulunmasının ardından, hakkında sosyal medyada dolaşan söylemlere ailenin avukatı Mustafa Arabacı tepki gösterdi.

Gizem Memioğlu’nun ilçe kadın kolları başkanlığı yaptığı dönemde MHP Taşköprü İlçe Başkanlığı görevinde olan Av. Mustafa Arabacı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Gizem Memioğlu’nun ölümü üzerine akıl almaz senaryolar üretenlere; Şüpheli ölüm olarak değerlendirilmesine sebep günlük kullandığı ilaçların sehpa üzerinde olması. MHP eski Kadın Kolları Başkanı olması nedeniyle ‘Cinayet’ gibi ağır ithamlarda bulunanlar asla iyi niyetli değiller. Biz o günün şartlarında görev değişimi için istifa etmiştik. Ama Gizem kardeşimiz de bizim gibi MHP’li idi. Ailenin avukatı olarak konunun başka mecralara saptırılmamasını rica ediyorum” dedi.  

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR