Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 16:03

Bey Ocakbaşı KSK’yı ağırladı

Spor
Giriş Tarihi : 25-11-2022 11:30
Bey Ocakbaşı  KSK’yı ağırladı

GMG Kastamonuspor, Kırklarelispor maçı öncesinde işadamı Salih Olağ ve işletme sahibi Nida Bey Coşkun’un ev sahipliğinde Bey Ocakbaşı’nda biraya geldi.

Sinan Özbay’ın şarkıları eşliğinde düzenlenen yemeğe kulüp başkanı Burak İzbeli, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

İşadamı Salih Olağ, “GMG Kastamonuspor’a her sezon elimizden gelen desteği ve katkıyı vermekten büyük mutluluk duyuyor ve huzur buluyorum. Her zaman GMG Kastamonuspor’un yanındayım. Yemeğimize katılan tüm GMG Kastamonuspor camiasına teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan Salin Olağ, takımın Kırklarelispor deplasmanı için de kulübe destek olacağını belirtti. Yemek sonrasında Salih Olağ’a günün anısına teknik heyet ve futbolcuların imzaladığı forma hediye edildi.

Konu ile ilgili olarak kulüpten yapılan bilgilendirme ise şöyle: “Bey Ocakbaşı Restaurant işletmecisi Mehmet Salih Olağ tarafından, futbol takımımız Kırklarelispor karşılaşması öncesinde moral yemeğinin konuğu oldu. Program sonunda, yemek daveti ve Kırklarelispor deplasmanına maddi destekleri nedeniyle kendilerine GMG Kastamonuspor forması takdim edildi. Bey Ocakbaşı Restaurant ailesine teşekkür ederiz.”

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR