Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
28 MAYIS Cumartesi 03:22

CHP’den Anadolu Hastanesi’ni ziyaret

Politika
Giriş Tarihi : 11-05-2022 10:44
CHP’den Anadolu  Hastanesi’ni ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, İl Başkan Yardımcısı Serkan Karayılan ve CHP Merkez İlçe Başkanı İlke Karabacak, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler'i ziyaret etti.
Ziyarette; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İsmail Kırgeç, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op. Dr. Semih Demiroğlu, Op. Dr. Dursun Baştuğ ve Op. Dr. Nurullah Şahin de yer aldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler ile katılımcıların geçmiş Ramazan Bayramını kutlayan Milletvekili Hasan Baltacı, ilimizde Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi'nin sağlık alanında önemli bir açığı kapattığına dikkat çekerek, sağlık çalışanlarına teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi.
CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin ise, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi'nin Kastamonu'nun sağlık yükünü büyük oranda çektiğini ifade ederek, "Ben kamunun daha da güçlendirilmesini isteyenlerdenim. Ancak bu mümkün olmuyor. Ama bugün Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi olmasa ilimizde sağlık hizmeti sıkıntıya girerdi. Hakkınızı teslim edip teşekkür ediyorum" dedi.
Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuklarına teşekkür etti.

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR