Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
28 MAYIS Cumartesi 05:08

Katar’dan Vidinlioğlu’na cevap “Bizi iyi gözlemliyor”

Politika
Giriş Tarihi : 13-05-2022 11:50
Katar’dan Vidinlioğlu’na cevap  “Bizi iyi gözlemliyor”

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’nun ‘Rozet takmayla eğer siyasete şekil verilseydi, öyle zannediyorum ki binlerce rozet alır, her gelene geçene takar da yol alırdık’ açıklamasına cevap veren İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Katar, “Kime rozet takmışız, partimize kaç kişi katılmış gözünden kaçmıyor.  Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

Ahmet Katar’ın açıklamaları şöyle:

“Belediye Başkanı Galip Bey, Kuzeykentteki arsa satışı ile ilgili yapmış olduğumuz ve özellikle iyi niyetle uyarı niteliğinde olan açıklamalarımıza ikidir cevap vermeye çalışıyor. Bu cevapları da parti faaliyetlerimiz üzerinden yapıyor. Öncelikle Galip Başkan'a çok teşekkür ediyorum. Şehrin Belediye Başkanı olarak çalışmalarımızı takip etmesi, partimize katılımlarla yakından ilgilenmesi İYİ Parti İl Başkanı olarak beni mutlu etmiştir. Türkiye'nin aydınlık ve güneşli günlerini simgeleyen rozetimizin bu kadar ilgisini çekiyor olması gerçekten memnuniyet vericidir. Galip Bey'i göz hekimi kimliğiyle iyi biliriz. Kendisi daha önceki konuşmalarında bir göz hekimi olması hasebiyle iyi bir gözlemci olduğunu ifade etmişti. Öyle zannediyorum ki İYİ Parti Kastamonu İl Başkanlığı'nı da iyi gözlemliyor. Kime rozet takmışız, partimize kaç kişi katılmış gözünden kaçmıyor.  Kendisini tebrik ediyorum.

“KISIR ÇEKİŞMELERİN TARAFI DEĞİLİZ”

Biz İYİ Parti olarak kısır çekişmelerin tarafı değiliz. Bizim yolumuz milletin sesi olma yoludur. Bizim meselemiz Kastamonu'nun derdiyle dertlenmektir. Biz hep milletimizle beraberiz. Köylünün yanında, esnafın arkasındayız. Kastamonu halkının artık bir sesi var. O ses milletin sesi olan İYİ Parti'dir. Sadece Kastamonu'da değil Türkiye'nin dört bir tarafında partimize olan ilgi herkesin malumudur. İYİ Parti, en büyük iktidar alternatifidir. Kastamonu'daki siyasetçilerin bundan rahatsız olması da gayet doğaldır. Kendilerine ilk basın toplantımızda da söylemiştim. Kastamonu'da İYİ Parti'ye katılımlar artarak devam edecek. İYİ Parti Kastamonu'da birinci parti olacak. Biz çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Teşkilatımızdaki heyecan ve kararlılıkla iktidara yürüyoruz. Bundan korkmalarına, çekinmelerine, bunun için üzülmelerine gerek yok. Çünkü İYİ Parti herkese olduğu gibi Galip Başkan'a da iyi gelecek, diğer siyasi partilere de iyi gelecek. Bizim çabamız Türkiye'nin İYİ olması için, Kastamonu’nun İYİ olması içindir. Kendilerine tavsiyem iyi niyetle yapılan eleştirileri kulak ardı etmemeleri, bizim sesimize kulak vermeleridir.”

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR