Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
29 KASIM Salı 21:25

“Kendileri çaldılar, kendileri oynadılar”

Politika
Giriş Tarihi : 24-11-2022 11:31
“Kendileri çaldılar,  kendileri oynadılar”

Memleket Partisi Kastamonu İl Başkanı Mustafa Başesgioğlu, geçtiğimiz haftalarda sahil ilçelerimizde gerçekleşen doğalgaz töreni ile ilgili bir tepkisini gündeme getirdi. Doğalgaz hizmeti için teşekkürlerini yineleyen Başesgioğlu: “Lakin; kendileri çaldılar, kendileri oynadılar. İktidarın bakanları, vekilleri, il ve ilçe başkanları ve destekçileri işi alan firmanın temsilcileri hep beraber tek parti havasını estirdiler” dedi.

Mustafa Başesgioğlu’nun açıklaması şöyle:

“Parti Devletini gözümüzün içine sokuyorlar. Halkımızın ortak coşkusunu izin vermiyorlar.

Cide, Abana, İnebolu, Bozkurt ilçelerimize doğalgaz geldi. Teşekkür ettik. Lakin; kendileri çaldılar, kendileri oynadılar. İktidarın bakanları, vekilleri, il ve ilçe başkanları ve destekçileri işi alan firmanın temsilcileri hep beraber tek parti havasını estirdiler. Bu ilçelerde doğmuş büyümüş halkın oylarıyla seçilmiş muhalefet belediye başkanları, muhalefet partilerinin temsilcileri yok mu? Bu insanların hiç mi emekleri geçmedi bu ilçelere? Bu uygulama da akıl, adalet, ahlak yok! Sadece tek adam, tek parti Devlet’i kurma ve biat kültürünün tamamen yerleşmesi var. Biz varsak ülke var, biz varsak hizmet var anlayışı var. Unutmayınız ki; hiç biriniz yok iken bu ülke var idi sonuna kadar da var olacak. Hiç kimsenin yeri doldurulmaz değildir. Bu ülkede aslanlar gibi 29 milyon genç var, bu gençlere hiç de iyi örnek olmuyorsunuz.

Çare; tepeden tırnağa değişimin zamanı geldi. Tüm toplumun akıl, adalet, ahlak ilkeleriyle barış, kardeşlik içerisinde yaşayacağı herkesin eşit haklarla yaşamını sürdüreceği bir düzeni kurma zamanı geliyor. Hakem halkımız, takdir milletimizin. Saygılarımla.”

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR