Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 15:46

Özel İdare’de galibiyet mutluluğu

Spor
Giriş Tarihi : 29-11-2022 13:48
Özel İdare’de galibiyet mutluluğu

Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta mücadele eden Kastamonu Özel İdare KHS, pazar günü deplasmanda grup lideri Kozlu Belediyespor’u 3-1 mağlup etti.

90 dakika boyunca üstün bir oyun ortaya koyduklarını ifade eden Özel İdare KHS Teknik Direktörü Mesut Okumuş , “Oyuncularımı kutluyorum” dedi.

Mesut Okumuş’un yapmış olduğu açıklama şöyle:

“Bizim için güzel bir maçtı. Geçen hafta beklenmedik bir mağlubiyet almıştık. İster istemez bu bizim moralimizi bozmuştu ve bu maç bizim için daha da anlam ifade ediyordu. İyi bir takımla karşılaştık. Maçın başından sonuna kadar üstün oynadığımız bir maçtı. Oyuncularımı kutluyorum.  Son 2 haftaya nazaran istediklerimizi sahaya yansıttık. Rakibimizin zaaflarını biliyorduk ona göre çalıştık. Oyuncularımız saha içi disiplinine uyduğu sürece sahadan mutlu ayrılıyoruz Kozlu deplasmanında da bunu gerçekleştirdik. Bize güvenenleri mahcup etmediğimiz için mutluyuz.  Pazartesi gününden idmanlara başlamıştık. Herkesin morali düşüktü. Herkesin gülümsemesini istedim, toparlanmamız gerekiyordu. Salı gününden itibaren moral motivasyonumuzu toparladık, moral yemeğiyle de silkelendik ve kendimize geldik. Sonuçtan memnunuz.”

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR