Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
29 KASIM Salı 22:18

Salcı ve Bölükbaş İletişim Öğrencileri ile bir araya geldi

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 24-11-2022 11:35
Salcı ve Bölükbaş  İletişim Öğrencileri  ile bir araya geldi

Gazetemiz ve TV 366 Kanalı İmtiyaz Sahibi İrfan Salcı ile yazarımız Fatma Bölükbaş, gazetemiz adına Kastamonu Üniversitesi (KÜ) İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri ile buluştu.
Doç. Dr. Zübeyde Süllü yönetiminde gerçekleşen Halkla İlişkiler Uygulamaları Dersi kapsamında öğrenciler Sevda Nur Buynuz, Sevde Batak ve Seda İpek’in daveti üzerine gerçekleşen programda yazarımız Fatma Bölükbaş: “Medya ve Halkla İlişkiler” sunumunu gerçekleştirdi.

Bölükbaş sunumunda halkla ilişkiler, basınla ilişkilerin halkla ilişkiler açısından önemi, medyaya haber ulaştırmada geleneksel araçlar ve medyaya haber ulaştırmanın yeni biçimleri konularından bahsetti. Öğrencilerle mesleki deneyimlerini de paylaşan Bölükbaş, öğrencilerin sorularını da cevaplandırdı.

Öğrencilerle mesleki tecrübelerini ve girişimcilik öyküsünü paylaşan gazetemiz imtiyaz sahibi İrfan Salcı, öğrencilere hayatta cesur olmaları gerektiğini söyleyerek: “iş için farklı kuruluşlara başvurmaktan çekinmeyin” dedi.

Öğrencilere okumaya önem vermeleri gerektiğini de söyleyen Salcı, Nasrullah Gazetesi ve TV 366 kanalı olarak öğrencilere kapılarının her zaman açık olduğunu dile getirdi. Öğrencilerin meslekle ilgili sorularını da cevaplayan Salcı, öğrenciler için derslerin böylesine uygulamalı şekilde yapılmasının önemli olduğuna değindi ve bunu öğrencilere sağlayan ve kendilerini öğrencilerle buluşturan Doç. Dr. Zübeyde Süllü’ye teşekkür etti.

Program, çiçek takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR