Nasrullah Gazetesi - Kastamonu HaberleriNasrullah Gazetesi
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 15:27

Vali Avni Çakır’dan Özel İdare’ye moral yemeği

Spor
Giriş Tarihi : 25-11-2022 11:30
Vali Avni Çakır’dan Özel İdare’ye moral yemeği

Vali Avni Çakır, Ilgaz Yurdun Tepe Tesisleri’nde Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcimiz Özel İdare KHS’yi ağırladı. Geçtiğimiz hafta da GMG Kastamonuspor ile Ilgaz’da bir araya gelen Vali Avni Çakır, Özel İdare KHS için de düzenlediği moral yemeğinin güzel sonuçlara işaret etmesi temennisinde bulundu.

Son iki haftadır takımdaki form düşüklüğüne de dikkat çeken Vali Avni Çakır, “Lig bilindiği gibi uzun bir maraton, bu süreçte yenmek ve yenilmek var. Geride bıraktığımız maçlara bakacak olursak çok güzel, keyif veren etkili bir oyunumuz vardı. Tüm şehir gibi ben de sizleri keyifle izliyordum. Ancak son iki haftada takımımız çok kolay puan kaybetmeye başladı. O kaybedilen puanlar olmasa bugün liderliğinizi kutluyor olacaktık” dedi.

Skordan çok sonuna kadar mücadele beklediklerini de söyleyen Vali Çakır, “Sizlerden skor değil mücadele istiyoruz. Yenilebiliriz de berabere de kalabiliriz. Ama maçı izleyen taraftar ya da rakip takım seyircisi 90 dakika bittiğinde şunu diyebilmeli; Özel İdare’nin mücadelesi görülmeye değerdi. Bundan sonraki maçlarda bu mücadeleyi sizlerden bekliyorum” diye konuştu.

Özel İdare Genel Sekreteri aynı zamanda Özel İdare KHS Kulüp Başkanı Nida Sinsi de konuşmasında şunları söyledi:

“Sayın valimiz başta olmak üzere bizlere destek veren herkese öncelikle teşekkür ediyoruz. Lig başladığından bu yana bizlere sonuna kadar güvenen sayın valimize her türlü ortamda yalnız bırakmayan destekleyen kurumumuz personeline, taraftarlarımıza bundan sonra daha güzel maçlarda daha güzel sonuçlar almak için tüm gücümüzle çalışacağımızın sözünü vermek istiyorum. Biz bir aileyiz ve ailemiz adına bunun sözünü veriyorum.”

Özel İdare KHS Teknik Direktörü Mesut Okumuş ise “Bizler teknik heyet ve futbolcular olarak sayın Valimizin ve başkanımızın desteklerini, güvenlerini boşa çıkarmamak için canla başla gayret edeceğiz. Formamızı, yeşil sahaları terimizle ıslatıp, son düdük çalıncaya kadar da mücadeleyi asla bırakmayacağız. Bu konuda futbolcularım ve bizler söz veriyoruz” dedi.

Güven TuzcuGüven Tuzcu

Güven Tuzcu

YORUMLAR